Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.02.11, 00:51   #41
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Günün İçinden...

Ohooo ne olmuş buraya böyle... Askerlik maskerlik gidiyor. Unutmayınız ki askerlik yanyatma yeri değilmiş. Uzun atlama yeri imiş.

Bende anlatim mi askerlik anılarımı ...

Real postallarının biri 42 biri 43 numara olması hele ki başkasının artık traş suyu ile traş olman içimi acıttı... İçimi acıttığı kadar da bir o kadar da silsilesine gönderme yaptım. Hissettiler mi bilmem.

Smy bu durumda ne derler bilmiyorum. Asker eğlencesine ve uğurlamasına bir kere katıldım. O da sevgili ağabeyimin. Aslında çok eğlenmiştim o zaman. Tez zamanda kavuşursunuz inşallah.... (böyle denir değil mi ?)

Aman bilmediğim işlere burnumu sokmayayım gidim bir mediha hala player konusu açayım.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.