Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.02.11, 02:17   #42
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

İşyerinde fabrikaya gönderilen mallar hep fazla çıkmış paketlerde.

Pakette çalışan işçiler terazinin bozuk olduğunu söylüyorlardı 1 haftadır ama patron "siz tam ortaya koymuyorsunuz malı, ondan" deyip geçiştiriyordu.

Ama dün Fabrikadan uyarı gelince bizimki kudurmuş işçileri fırçalıyordu. Sekretere, muhasebeciye alayına verip veriştiriyordu.

"Yahu patron yeter artık" dedim. "Adamlar 1 haftadır söylüyorlar. Sen tartıya değil onlara kusur buldun, şimdi de kim varsa burada fırçalıyorsun. Bu aletin ederi 400 lira. Ama senin 400 lira o kadar kıymetli ki bu kadar insanın toplamından fazla ediyor."

Kusurlu olan tartı ama patronun tartısı olunca kıymete biniyor ve ondan başka herkes ve herşeyde kusur bulabiliyor...

Beşiktaş... 3 maçtır 4 yiyor. Federasyon, hakem, rakip takımlar, zemin, rüzgar, köşeli top vs. vs. vs. herşey suçlu ve kusurlu. Bir tek bizim takımda kusur yok.

İnsan sevdiğine toz konduramazmış. Harbiden konmuyor...

Hıyar UEFA... Dinamo Kiev'i özellikle karşımıza çıkardılar. Bizim şansımız tutmuyor Ruslara. Yoksa finaldeydik...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.