Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.02.11, 15:04   #44
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Alıntı:
Sanki kendisi televizyonda ve radyodaki her programı baştan dinler gibi, ortalarda cart diye açanlara laf atmış. Yahu kaç kişi var her programı taa başından izleyen,

Araya Smy ın asker yeğeni ve Real'in anıları girince, bu gönderme ve çemkirme arasına sıkışmış paragrafı alıntılamayı ertelemiştim. Unutacağımı zannedenler fena halde yanıldı.

Lale Hanım... Senin bu saptaman gerçeği yansıtıyorsa, o zaman bu programları hazırlayanların kafası çalışmıyor. Yahu maden kimse baştan itibaren izlemiyor bunları neden lüzumsuz masrafa ve emek kaybına neden oluyorlar?
Araştırsınlar önce ve en çok nereden itibaren izleniyorsa, oradan başlasınlar programı yapmaya.

Benim gibi sadık kullarının, tekrar tekrar aynı şeyleri duymasına da engel olurlar hem...

(Eksik çalıyor radyoda şu an... Bu şarkı bugün bir başka anlamlı. Bayağı bir eksik...)

Hem emeğe saygı, hem de müşteri velinimettir diyoruz.

Emeğe saygı göstermeyenler çoğunlukta olunca, müşteri velinimetlikten mi çıkıyor?

Yoksa müşteri velinimet olmadığı için mi, emekler çalınıyor?

Çark bir garip dönüyor son yıllarda...

Eyvah Eyvah filmi hakkında yazmıştım önceki sayfalarda. Netten beleş izlemiştim. Eyvah Eyvah 2 ise vizyona bile girmeden nete düşmüş. Hemde Kültür bakanlığından sızdırıldığına dair kuvvetli şüpheler var.

Birileri birşeylere emek veriyor, maddi olarak gücünü koyuyor ve sonra piyasaya sürüyor. Kimi önce takdir sonra maddi kazanç, kimide önce maddi kazanç sonra takdir bekliyor. Sıralama o kadar önemli değil.

Ama sonuç öyle olmuyor işte...

Benim gibi takdir edip, maddi olarak hiç bir katkı yapmayan hırsızlar yüzünden adamın beklentilerinden biri eksik kalıyor.

Kendimden nefret ediyorum...

Böyle bir düzende, ister istemez insan kendinide dişliler arasında buluyor.

Düzenden de nefret ediyorum...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.