Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.11, 22:57   #50
Duayen
Huysuz ve Tatlı Kadın

Duayen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 198
Ettiği Teşekkür: 53769
Aldığı Teşekkür: 26079
Rep Derecesi : Duayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisi
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Lalecim ne güzel anlatmışsın köpeğini. Bende iki tane var o yaramazlardan,ikisinide çok seviyorum.Sizin yaşadığınız doğum olayını bizde yaşadık,gerçekten inanılmaz, iç güdüleriyle yavrularını yalayarak yaşatıyorlar.

Bizimki üç yavru dünyaya getirdi, yalnızca ikisini yaşatabildi.
O kadar zor bir doğum olduki, zavallımın son yavruyu yalayacak gücü kalmamıştı,o yüzden son yavru yalnızca bir gün yaşadı..
Şimdi o yavrulardan bir tanesi bizimle diğerini bizde hediye ettik.Bir tanede kara boncuğumuz var,onun yaşı epeyce büyük,onu kaybetme korkusunu bende yaşıyorum..

Allahtan kızım veteriner her türlü sorunlarıyla ilgileniyor.Dünyanın en tatlı, en akıllı, en dost canlıları. Günlerdir hastayım diye ikiside benimle yatıyorlar.Akşam yerinize yatın diye göndersemde,sabah uyandığımda ikisinide yanımda buluyorum, üstelik aynı yastığa baş koyuyoruz..
Umarım senin köpeğinde, benimkilerde daha uzun yıllar bizimle yaşarlar