Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.02.11, 02:26   #16
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Hocalı Katliamı - Dağlık Karabağ (+18)

Lale teşekkür ederim paylaşım için ne bir kelime okudum nede resimlere baktım başlığı görmem benim içn yeterliydi..

Şİmdi size soruyorum Dünyada başka bir ülke varmıdır acaba %100 haklı olduğu konularda bile ne diploması ve nede kamuoyu baskıyla hakkını arayamıyan ve suçsuzken suçlu konuma düşen ?

ne pkk olayında nede bu ermeni soykırımı hakkında dünyaya karşı hiçbirşey yapamıyoruz akıl sır erdiremiyorum toplam nüfusu 2011 senesinde 3-4 milyon olan bir ırkın 1900 yıllarda nasıl oluyor da 1 milyonu kat ediliyor biri bana açıklasın lütfen

değil tüm Türkiye sadece İstanbul nüfusu bile Ermenistanı tükürerek boğabilecek kapasitedeyken katliam yapan biz oluyoruz adamlar daha 20 sene önce katliam yaparken nasıl oluyorda biz 100 sene öncesi için yargılanabiliyoruz
diyecek lafım yok yuhhh artık başka birşey diyemiyorum Taksimde hepimiz Ermeniyiz diye bağıranlar olduğu sürece biz daha çok tazminatlar öder haklıyken haksız duruma düşeriz saygılar...