Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.11, 01:05   #55
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Heidi Klum, Oscar töreninden sonra Elton John AIDS vakfının partisine katılmış. O partide bir derginin muhabiri Kllum'a dergi için herkesten kendine ait bir eşya topladığını söyleyince, önce çantasını karıştırıp birşey bulamayınca hemen orada kameralarında önünde G-Stringini çıkartıp muhabire vermiş...

Heidi Klumun bu hareketini görüpte "Haydi kulum" diyerek olaya yaklaşmayan görgü tanıklarını takdir ettim.

Kılıçdaroğluna yürüyen merdiven olayı ile ilgili laf sokan Başbakan bugün yürüyen merdivenin azizliğine uğramış. Üstüne birde asansörde kalmış.

Akşam iş çıkışı Hacı Sayid'e gittim. Yok! komşu veya tanıdık değil. Güzel sayılabilecek bir kafe. Önünde 1 saat kadar bekleyince insan üşüyormuş. Önce bunu deneyerek öğrendim.

Ama sonra beklenen gelince o bir saatte donan bilumum yerlerinin bir anda nasıl ısındığına da şahit oldum.

Pizza ve patates kızartması hakkında yorum yapamayacağım. Çünkü orada geçen 2 saatin tadı o kadar güzeldi ki onlar çok yavan kaldılar yanında.

Metrobüste inenin boşalttığı yere otururken, inenin sarf ettiği lafı saymazsak çok güzeldi herşey.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.