Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.11, 14:40   #1
~DareWolf
Üye

~DareWolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 35
Ettiği Teşekkür: 176
Aldığı Teşekkür: 448
Rep Derecesi : ~DareWolf Karimasını arttırmak için doğru yerde~DareWolf Karimasını arttırmak için doğru yerde~DareWolf Karimasını arttırmak için doğru yerde~DareWolf Karimasını arttırmak için doğru yerde~DareWolf Karimasını arttırmak için doğru yerde~DareWolf Karimasını arttırmak için doğru yerde~DareWolf Karimasını arttırmak için doğru yerde~DareWolf Karimasını arttırmak için doğru yerde~DareWolf Karimasını arttırmak için doğru yerde~DareWolf Karimasını arttırmak için doğru yerde~DareWolf Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Smile

Kitap Hakkında:
Yazar :Fırat Budacı

Sayfa Sayısı: 176
Dili: Türkçe
Yayınevi: Mürekkep Basım Yayın

Bir zamanlar Popstar yarışmasında jüri üyeliği yaparken, yarışmacılardan Bayhan'ın cinayetten sabıkalı olduğunu öğrendikten sonra 'Sabıkalı popstar olmaz' diyerek yarışmayı terk eden Deniz Seki; uyuşturucu kullanmak ve tedarik etmekten hüküm giyeli ve akıllara 'Ne oldum demeyeceksin, ne olacağım diyeceksin' atasözünü getireli 2 yıl oldu...

Nihat Doğan, ”Benim gözlerimdeki ışıktan korkuyorlar, benim sizden aldığım ışığı yansıtmamdan korkuyorlar. Nihat Doğan’ın yanında olan onun ışığını alır. Her kim ki Nihat Doğan’ın uzağına düşer vallahi de billahi de karanlıklar içinde kalır,” diyerek bir ayet havası yakalayalı 3 yıl oldu…

~DareWolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ~DareWolf'in Mesajına Teşekkür Etti.