Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.11, 16:55   #61
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Dün gece erken gelen uykunun peşinden gittim bende.

Uyumak için uzandım yatağa ve iki tavşan kardeşin masalını dinleyerek uykuya geçtim. O kadar güzel anlatıyordu ki masalcı, masalı bitirdiği an gözlerim açıldı. Hala rüya mıydı yoksa gerçekten bir masal anlatanım varmıydı emin değilim.

İyi uyumuşum.

Bu aralar haberler sıkıyor beni. Küfüre bulaşıyorum çokça. Ağzıma biber süresim var...

Jet Fadıl bir uçak şirketini satın almayı düşünüyormuş ve Havacılık sektöründe faaliyet gösterecekmiş bundan sonra.

Uçaklarında kadın ve erkekleri ayrı oturtup, içiki yerine de zemzem suyu dağıtacakmış. (Musluktan doldurup dağıtmazsa ne olayım?)

Kadın ve erkekleri ayrı oturtmasını destekliyorum. Onun şirketini kullanması muhtemel yolcuların büyük çoğunluğu Hüseyin abileri gibi önder kişiliklerinden feyz aldığı için en azından böylesi daha uygun olur.

Hem düşünsenize yahu... Jet Fadılın Jetleriyle uçacaklar bundan sonra. Adamın lakabına uygun bir işi olacak sonunda.

Sahi hatırlayanınız var mı bu Jet Fadılın milleti dolandırma suçundan nasıl yırttığını?

Mutlaka vardır ama ben bir kez daha hatırlatayım...

2002 yılında milletvekili seçilmiş ama görülen davalar yüzünden milletvekilliği elinden alınmıştı. O tarihte seçimlere girme hakkı olmayan RTE 2003 yılının mart ayında yapılan seçimlere girmiş ve Jet Fadılda buna itiraz etmeyerek seçilmesini sağlamıştı.

Ne hikmetse bu iyiliğinin karşısında hakkında ne kadar verilmiş ceza ve ne kadar açılmış dava varsa bir anda yok oldu.

Allahın hikmeti ve ülkemin bağımsız yargısı sayesinde yine uçmaya başladı işte.

Artık kanatları bile olacak...

Ben biber süreyim ağzıma. Arada ağzımdan kaçanlar yüzünden hak ettim yine...

Size bir fıkra gibi birşey anlatayım ben en iyisi...

Bir gün ormanda dişi bir beyaz tavşan eşini kaybetmiş. Karşısına çıkan siyah tavşana...

"Siyah tavşan, siyah tavşan kocamı gördün mü" demiş?

Devamı bir daha ki iletimde olacak herhalde...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.