Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.11, 17:15   #62
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Jet Fadıl en nihayet adına yakışanı bulmuş. Jet hızıyla da diğer taraf garanti mi acaba?

Kar Türkiye'nin birçok ilini kaplarken, güzel Antalya'ma yüzünü ancak Beydağlarının tepesinden gösteriyor.

Kar'ı özledikçe Saklıkent'e çıkıp, çocuk gibi kendimi karların üzerine atıp yuvarlanmayı çok severim. Saklıkent'e araba ile giderken yol üzerinde insan ayağı değmemiş bir sürü boş alanlar vardır. İşte o alanlardan birinin kıyısında durup, oraya önce ayak izlerimi, sonra da hoooppp kendimi bırakarak vücudumun izini bırakmaya bayılırım... Sonra karın üzerinde debelen dur Aslında soğuk ülke köpeği olan köpeğim ufaklığından beri sıcak bir şehirde yaşadığından ve adapte olduğundan, kara patilerini ilk basıp bir afallama yaşayıp arabanın içine kaçmak girişimlerinde bulunsa da, beni öyle yerlerde görüp bana katılmadan edemez.

Sonrasında ikimiz de nefes nefese ve ben kıpkırmızı yanaklarla (arada burnumu çekerek) arabaya doğru yöneliriz
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.