Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.03.11, 10:45   #801
Mestra
Gerçek Üye

Mestra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 51
Ettiği Teşekkür: 1166
Aldığı Teşekkür: 1892
Rep Derecesi : Mestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerdeMestra Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Günaydın | 2011

Hoşçakal.. dünde bıraktığım umutlar.. ve aydınlık, seni bekleyerek tam bir gece geçirdim.. saniyeleri sayarken kendimden geçtim!.. sevdiğim ama geride kalan tüm anılarım, bu garip bir veda.. merhaba ya eşlik eden.. utanıyorum sizi geride bensiz bıraktığım için.. anlar da kalabilsem keşke yeniler yerine eskiyle yaşasam..
hoşçakal dün...

artık.. bugün umutlarla uyanan, hüznü kovan, mutlulukla kucaklaşan herkese günaydın.. diğerlerine gün zaten hiç aymaz..
7 Üyemiz Mestra'in Mesajına Teşekkür Etti.