Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.03.11, 12:46   #64
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Güneşli ve güzel bir gün başladı buralarda ama haberler öyle demiyor bir yerler için.

Japonyayı vuran deprem ve sonrasında meydana gelen Tsunami gündemde ilk sıraya oturmuş durumda. Teknoloji ve bilim ne kadar gelişirse gelişsin doğanın gücü karşısında yine çaresiz kaldı. Sevindirici olan o şiddette ki bir depreme rağmen kayıp sayısı 17 ağustos depereminde bizim kaybettiklerimize nazaran çok az olması.

Umarım gerekli dersleri almaya ve bu dersler doğrultusunda çalışmaya devam ederiz.

Libyadaki muhalefeti ilk tanıyan Fransa olmuş. Çok güldüm bu habere yahu!..

Daha bundan 3 yıl kadar önce bu diktatörü, Elysee sarayının bitişiğinde kurduğu çadırda ağırlayan ve dostluk mesajları veren Sarkozy, batının çirkin yüzünü birkez daha gösterdi.

Onlarca yıldır ülkesini aynı şekilde yöneten birini sarayında ağırlayıp sarmaş dolaş resimler veren birinin bir anda bu kadar dönebilmesi ve gerçeklerinin bu kadar çabuk değişmesi gerçekten eğlendirici.

Omurgasızlığın ve çıkarın nelere kadir olduğu bir kez daha gözler önüne serildi. O zamanlar tek güç olan ve ülkesinin kaynaklarını kendi çıkarları doğrultusunda kullanan ve bu kaynaklardan sebeplenmek adına orada yaşanan insanlık dışı sistemi görmeyen veya görmemezlikten gelen insanlık dışı bir zihniyet Sarkozy'nin kişiliğinde şekil buldu yine. Sırada İtalya var... Ve tabi ki tüm batı...

Washington Post bugün yayınladığı başmakalesinde Ergenekon davasındaki delillerin çoğunun inandırıcı olmadığını, hatta pek çoğunun uydurma olduğunu yazmış...

Buradan bir "Günaydın" da o gazeteye gitsin...

Ulan hıyarlar bu delillerin nasıl hazırlanacağını ve nasıl bulunacağını anlatırken çekilen görüntüler yayınlanalı bu ülkede neredeyse 2 hafta oldu. Siz yeni mi gördünüz? O görüntüleri ortaya çıkaranlar şimdi içerde duymadınız mı?

Kaddafiye çekilen muamelenin yakında bizim Kaddafiyede çekilmesi muhtemel. Bizim olan çok hızlı ve onları bile korkutmaya başladı herhalde.

Memleketimin erkeklerine dil uzatan Smy ve Lale isimli şahıslara gelince...

Daha ne gibi bir acı süreçten geçmemizi bekliyorsunuz anlayamadım. Siz ve sizin gibilerin çektirdikleri yeterli değil mi yahu?..

Allahım başka zaval vermesin Ülkemin mülayim, kibar, hoşgörülü ve centilmen erkeklerine...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.