Konu: Yardım
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.03.11, 22:51   #9
Dolunay
Tam Üye

Dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 70
Ettiği Teşekkür: 424
Aldığı Teşekkür: 1702
Rep Derecesi : Dolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yardım

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Ben de tam, seni bu konuda ancak Lilium anlar diyecektim ki, yazmış bile kendisi

Dil öğrenmek için en güzel çözüm dilini öğrenmek istediğin ülkede olmaktır. Ama buna imkanlar yoksa, cd ler çok iyi çözüm.

Bir de İngiliz bir sevgili bulmanı tavsiye ederim
Facete duruyor 5 tane numunelik ama pek işe yaramıyorlar. Yani arkaş olarak var. Yazın gideceğim yurtdışına ancak babamın şartı bütünlemeye kalmamak. Du du birşey daha anlatayım ; şimdi gittik arkadaşlarla gramer kitabı alacağız kaynak olarak. Hocaya önerdiğiniz kitap varsa onu alalım dedik. Sonra kitap gösterdi baktık felan , tam inceliyorum çekti aldı elimden kitabı sen şunu alırsın didi, yapamazsin didi. Rencide oldum şimdi. Hırs yaptım o bakımdan. İngiltereden el sallicam onlara ben.

Gözümü Boyamaya Çalışma !

Benim Dünyam Zaten Rengarenk !!
Dolunay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Dolunay'in Mesajına Teşekkür Etti.