Konu: Yardım
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.11, 20:58   #17
Dolunay
Tam Üye

Dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 70
Ettiği Teşekkür: 424
Aldığı Teşekkür: 1702
Rep Derecesi : Dolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerdeDolunay Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yardım

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Belirsiz Mesajı göster
Merhaba geleceğin parlak yüzü, merhaba Türk kadını, merhaba kardelen. Hocaların biri Avusturalyalı biri de Amerikalı ise sana film izlemeni öneririm. Çünkü İngiltere ve Amerika arasında büyük bir lisan farkı var. Yada her ne olarak adlandırılıyorsa o farklılık. Sen daha iyi bilirsin. Tavsiye edebileceğim Amerikan filmleri, daha doğrusu işine yarayacak olanlar genelde polisiye türden olacaktır. Siyahi insanların aksanını takip etmeni önerebilirim. Biraz daha uç noktalardan örnek verecek olursam Spartacus dizisini tavsiye edebilirim. Fakat ne kadar sıcak bakarsın bilemem. Ama genel olarak vermek istediğim sosyal mesajı anlamışsındır sanırım. Sosyal mesaj film izlemen değil, kardelenlerin arkasında olduğumuzdur. Sana verdiğim tavsiye ise özel mesaj olarak nitelendirilir.

Yukarıdaki metnin ingilizce çevirisini istiyorum.

Allah allah bakın KRALIM ne istiyormuş. Sanki öneri vermekten çok başka bir amaçda gütmüşsün. Yani açık fikirli olmak gerekirse gıcığıma gitti yazmak zorunda değilim ama yazacağım. Sende bak bakalım elementery mi , pre intermediate mi yoksa intermediatemiymiş seviyem.

hello shiny face of the future, hello Turkish women, hello kardelen!! ;d if your teacher is from australia another from america, i suggest watch foregn films because there are language difference between britain and australia.you beter know. İ would recommend american films, more actually will benefit the type of detective movies. U can micic the accent of blacks. İf i give you referral to herpes, i recommend series of spartacus. I dont know how much join me. İ mean, i think you understand the social message..hahay... Sıkıldım gerisini yazmıyorum sen kafandan doldurursun artık.

Gözümü Boyamaya Çalışma !

Benim Dünyam Zaten Rengarenk !!
Dolunay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Dolunay'in Mesajına Teşekkür Etti.