Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.03.11, 01:12   #21
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Padişah Eşlerinin Entrikaları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi hakikat Mesajı göster
sayın banemin sizin inancınız neydi bir de o telden anlatmaya çalışayım

Bu soruyu sorarken ne düşündüğünü çok merak ettim...

O kadar yazıya cevap vermek yerine direkt bu soruyu sorman ve sonuçta telinle telimi ayırman hoş olmuş bence...

Komşusu açken tok uyuyanlardan bahseden bir inanca sahibim ben...

Kul hakkı yemenin günah olduğunuda söyler benim inandığım şey hatta o kadar günahtır ki "Bana kul hakkıyla gelmeyin, bir tek onu afetmem" bile der...

"Senin telinden hangi ses çıkıyor " diye sorma işgüzarlığını yapmayacağım tabi ki!..

O telden çıkardığın sesin ne hesabını, ne de hangi tel olduğunu sormak gibi bir şey de yoktur benim inandığımda...

Ben sadece inanır ve inandığım şeye hesabımı veririm...

Bana anlatmak istediğin birşey varsa kendi telinden çıkan sesle ver cevabını -ki öyle yapıyordun hesapta şu ana kadar kendince...

Yazdıklarım yukarıda duruyor hala. Bir yerine dokunmamışsın. Dokunduktan sonra o konuya dönerim belki bende...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.