Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.03.11, 21:42   #75
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim… demiş Mustafa Kemal Atatürk.

Tamam da, bu kadar zeki ve çevik olup Atalarının söylediğine layık olmaları mı gerekiyor? Ahlak kısmını es geçiyorum şimdilik, daha yaşları çok ufak. Umarım ileride ahlak kısmı kişiliklerinin tümünü kaplar, ama zeki ve çeviklikleri beni hayrete düşürüyor.

Kimden bahsediyor diyorsunuzdur şimdi. Yeğenimin bugün iller arası yüzme müsabakası vardı. Dün başladı, bugün devam etti ve yarın son günleri. İlk gün gidemedim, ama dün akşamki ısrarlı ve yalvaran ses tonuna daha fazla karşı koyamadım. Öğleden sonra olan 200 metre serbest yarışa yetişebildim. Bir iki kere antremanına gitmiş, çok iyi bir yüzücü olduğuna şahit olmuştum. Denizde de bana yaptığı nanikleri unutmuş değilim tabii. Fakat bugün gördüğüm yeğenimle çok gururlandım diyebilirim. Tam bir profesyonel yarışçı gibi 4 arkadaşı arasında ismi anons edilip havuz başına gelmesi, ilk düdükte start blokuna çıkıp pozisyon alması ve ikinci düdükle beraber balıklama suya atlaması benim ağlamaya hazır gözlerimi doldurmaya yetmişti.

10 yaşındaki çocukların koca havuzu 4 kere gidip gelerek, kazanma hırsı ile attıkları kulaçlar, arkadaşlarının tezahüratları ile sanki daha da hızlanıyor gibiydi. Yüzmeyi bitiren her yüzücünün rakip takımlar tarafından da alkışlanması takdire şayandı.

Yeğenim ikinci oldu, ama o benim gönlümün birincisi

Sporcunun çevik olanı… Banemin ufaklıklarla yarışsa, onlarla baş edebilir miydi acaba, diye düşünmeden de edemiyorum. Ufaklıklar ona bir tur avans verseler, buna rağmen üzerine tur bindireceklerinden eminim. Onda öyle bir çene var ki, kulaç için harcayacağı eforu, havuz içinde çenesine harcardı. Bu işler boğazda şamrelle yüzmeye benzemez Banemin efendi

Şimdi gelip, neden kendin dururken beni ufaklıklarla yarıştırıyorsun, diyerek sazı eline almadan ben tüyeyim hemen.

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.