Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.03.11, 22:15   #78
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Madem öyle dinleyin

O zamanlar takıldığım kampta zencinin iki ton açığı iki kardeş kalıyordu. Aralarında 0 yaş farkı vardı ve ikizlerdi. Kampın geleneksel yüzme yarışlarının tarihi yaklaşıyordu ve bunlar havalı havalı antreman yapıyorlardı. İkisi de Yeşilköy yüzme ihtisasın (o zaman ki adı bu muydu bilmiyorum) sporcularıymış ve oldukçada hızlıydılar.

Bunlar işi öyle abartmışlardı ki benim İsmail "Bunlara derslerini vermezsen senle olan bütün bağlarımı koparırım" deme gafletinde bulundu.

"Oğlum kör müsün? İkisi de son derece hızlı. Ben bunlarla aşık atabilir miyim?" diye sorunca pis pis sırıttı. Anladım. Atabilirmişim.

Yarışma günü geldi. Açığa demirlemiş sandallarda yerlerimizi aldık ve başla komutuyla suya atladık. Acaip hırs yapmışım ve gözüm ikisinin üzerinde çala kulaç yüzüyorum. Sahilde bitiş noktasına geldiğimde ikiside arkamda köpüklerimi yutuyordu.

İkinci olmuşum. Ben onlara o kadar çok konsantre olmuşum ki önümde giden ve sonradan adının Oğuz olduğunu öğrendiğim genç milli bir yüzücü varmış kampta. Bende onun köpüklerini yutmuşum ama zoruma gitmedi valla.

İkisinin havasını almak ve İsmailin yüzünü kara çıkartmamak yetti bana.

Bu kadar uzattım ama acaip iyi yüzerim demek istemiştim sadece.

Ve bu arada hem çevik, hem de ahlaklıyımdır. Zeka konusuna girmeyelim.

He! bugünkü yarışta ne mi yapardım?

Ben de Lale ile birlikte sanırım o küçük sportmenleri alkışlardım ve onların birbirlerine bu kadar sportmence davranmaları karşısında bende duygulanırdım...

Güzel bir günün ardından gelip burada bizimle paylaşman ne kadar hoş olsa da, bana yaptığın göndermeler de bir o kadar hoş olmuş.

Yeğenine tebriklerimi ilet lütfen. Kim diye sorarsa Banemin dersin...

Senle de bir yarış bağlayalım. Boyunun ölçüsünü merak ettim.

Smy, bir daha ki sefere seni boğmazsam ne olayım?

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.