Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.11, 15:44   #87
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

19 Mart 2011 Cumartesi...

Banemin iyi günler diler...

Manyak şarkı... Ben ne zaman yazmaya başlasam bir yerden çıkmak zorunda sanki. Radyo açık ve "Eksik" başladı yine...

Fatih Çekirgenin bugünkü yazısını okudum şimdi. "Kadın dernekleri neden erkekleri üye olarak almazlar" diye sormuş yazısında ve gerekçesinide bana göre çok doğru koymuş ortaya... Birazdan köşe yazılarına ilave ederim. Oradan okuyun zahmet olmazsa.

Japonyada ki nükleer tesisler, Libya, Derbi ve tabi ki İbrahim Tatlıses bütün hafta öne çıkan olayların başındaydı. Gündemden uzak kalmışız burada. (Ben masumum, tembel olan Lale)...

Birde herkesin kendine göre olan gündemi var. Benimki de bayağı bir doluydu bu hafta. Kuyruğu dik ama işsiz bir herifim artık. Kısa sürecek bir durum olur umarım. Yok! Dik kuyruğumun inmesi mümkün olmayacak işler statüsünde olacak hep, benim umduğum işsizliğimin kısa sürmesi...

Patronu sevmezdim zaten... Artık o da beni sevmiyor...

Son Odatv baskını ve tutuklanarak içeri atılan gazeteciler olayı gündemden düşmeye ve tozlu raflarda yerini almaya başladı. 2-3 kısa haberin dışında neredeyse unutuldu. Bir daha ki baskına ve kuyruğa basılana kadarda kimse hatırlamaz artık. Tek-tük çıkan cılız sesler olur arada ve yine uykuya dalarız...

Hani ÖSYM diye br merkez var ya ülkemizde...Hani geleceklerine karar vermek için gençlerin beyinlerini 3-5 soruyla çözümleyeceğini düşünen merkez...

27 martta yapılacak YGS sınavı için, sınavın yapılacağı okulların çevresindeki Baz istasyonlarının kapatılmasını istemiş. Gerekçeside kopya çekilmesini engellemek içinmiş. GSM operatörleri bunun mümkün olamayacağını ve böyle bir uygulamanın, Anayasal hak olan haberleşme özgürlüğüne aykırı olduğunu bildirmiş ÖSYM ye...

Beyinleri sınava sokarak onları kategorize eden bir merkezin beyni arızalı yahu!

Ben bunlara bir kıyak yapayım da kopya konusunda başları ağrımasın. Hemde kesin çözüm valla...

Devletin verdiği diplomaları ve eğitimi yeterli seviyeye çıkarın, o diplomaları okullarında hak edenlere verin ve böyle ekstra sınavlara gerek duyulmayacak bir sistem oluşturun. O zaman bu sınavlar olmayınca, kopyayla uğraşmak gibi bir derdinizde kalmaz. Gerçi o zaman sizinde varlık sebebiniz biter ama varlığınız Türk varlığına armağan olsa kıyamet mi kopar?

Araya biraz magazinde mi serpiştirseydim?

Her işi ben mi yapacağım alla alla.

Millet başındaki bitlerle uğraşmaktan herşeyi unuttu herhalde...

Bitlerinide al gel...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.