Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.11, 17:12   #89
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Elerine sağlık, teşekkürler Banemin...

Köşe yazısı tadında bir çırpıda okuyuverdim...

Evet magazin ayağı eksik olmuş...

Gelir şimdi gelir, andık ya...

Şimdi şu alttaki cümleye bir açıklık getirelim.

Bizim köyde biri için böyle dendiğinde, bunun açıklaması şöyle oluyor; 'iti an, çomağı hazırla'', ya da ''gelir şimdi bizim bir taneciğimiz'', ya da ''kulaklarını çınlattık ya, gelir şimdi bizim akıllı, dünya güzelimiz'', ya da ''malum mu oldu acaba bize, geliyor mu bizim, onsuz olmazsa olmazımız''... Bu böyle uzar gider. Şimdi bunu yazan kişi seçsin bakalım aradan, neyi söylemek istemiş. Akıllılık yaparak bir tane olumsuz, üç tane olumlu cümle yazmış diye düşünmeyin sakın, sadece tesadüfen aklımdan geçenleri yazdım işte öyle sırası ile

Alıntı:
Bitlerinide al gel...
Geldim... Geldimmm....

Benim bitler artık öyle çoğaldılar ki, dağıtıma başladım bile. Gelen gidene dağıtıyorum. En çok nasiplenenler de uzun saçlı arkadaşlarım oluyor

O kadar haberi yazmışsın da, şunu atlamışsın Baneminciğim: Ak Parti yemeğinde skandal, diye başlık atmışlar.
AK Parti Edirne il örgütünün milletvekili aday adaylarını tanıtmak için düzenlediği yemekte fenalaşan partili Hasan Özmen için 112 Hızır Acil Servisi’nden ambulans istemiş. 500 metre uzaklıktaki 112 istasyonundan ambulans gelmekte geciktiği iddiasıyla partililer tepki göstermiş.

Tepki göstermekte haklılar elbette, ama birazcık sizde görün yurdum insanının neler çektiğini. Hep torpilli olacak değilsiniz ya. Yine Hasan Özmen şanslıymış ki, ambulans geciktiği için ölmemiş.

Bir garip haber de İbo'dan yazmazsam olmaz. Ne de olsa gündemi oluşturuyor.

Hastanede 4 kadın. Bu kadınların 3 ü zamanında İbo ile beraberlik yaşamış, sonrasında ise, kiminin ağzını-burnunu-gözünü patlatmış İbo, ayrılmışlar. Kiminin bacaklarına kurşun sıktırmış, bir tanesi de hala nikahlısı. Bir tanesi ile hala beraberlikleri sürüyormuş.

Ne hikmetse beraber olduğu kadın sanki dış kapının dış mandalı gibi duruyor. Onun yerine hanım ağa gibi oğlunun anası ortalıklarda gövde gösteriyor. Üstelik İbo'nun beraber olduğu kadına ''vay sen nasıl yoğun bakıma girersin diye, kafa tutuyor''. Gözlerimin önüne bacağından vurulup, yerlerde inim inim inleyerek yalvarması geldi bu kişinin ve tekrar acıdım ona...

En komiği de dansöz olandan ''benim dualarım onu korur''...

Valla böyle kadınları görünce diyorum ki; bazı erkekler kadına nasıl davranacaklarını bilmiyorlar. Kırın ağızlarını, burunlarını. Vurdukça zevk çığlıkları atsınlar...

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.