Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.11, 14:28   #96
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

İyi pazarlar FG...

Haftasonu sabahlarında özellikle erken kalkan ben bu sabah bayağı bir miskinliğe bulaşmışım. Hani arada uyanıp hep "kalktım işte" deyip tekrar kendimi uykuya teslim edişlerimi saymazsak 9 da kalkmıştım. Ama öyle olmadı. Güneş ancak 12 de girdi odama. Hem karanlığımı aydınlattı, hemde içimi ısıttı.

Kendimi daha daha yakışıklı bir şekle sokmak için banyonun yolunu tuttum. Traş takımlarımı çıkardım. Yanağıma traş kremini sürüp fırçayla köpürtme işine geçtim. Meret inat etmişti bu sabah ve bir türlü köpürmüyordu. Tam ağzıma geleni saymaya başlayacakken kreme, burnuma gelen koku uyanmama sebep oldu.

Diş macunu yanakta, traş fırçasıyla köpürmüyor arkadaşlar. Hep ingilizler yapmayacak ya araştırmaları. Bu da benden hediye olsun araştırmacı şeyciler alemine. Yok hadi diş macununu sürüyorsun yanağına ulan! bari diş fırçasıyle köpürtmeye çalışsana. Belki öyle köpürürdü. Bir daha ki sefere bunu deneyip size bilimsel verileri sunarım artık...

Siyaset, magazin... Üff! Afyonum patlamamış daha. İçimde olanlar ise bende kalsın. İçimde çok güzel o/onlar...

Pazarın köründe bu kadar buranın istihkakına düşen şimdilik.

Akşama yemek düşünmem lazım daha. Ama pişirmeyeceğim şeyi biliyorum...

Kereviiiiğğğğğğzz...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.