Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.11, 15:20   #97
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Günün İçinden...

İyi pazarlar FG'nin ukala ve en centilmeni....
Böyle dedim diye kimse alınganlık yapmasın he... mola vermiştim baktım birileri kereviiiğğğğzzzz diye cemkiriyor.Kereviz pirelerin üzerinde deney yapmakla meşguldur belki...Kimbilir...Kereviz bilir.

Elmayı çok severim ki bazen güne elma ile başlarım.Bu pazarda elmalı açılış oldu saat 6:00 da ne hikmetse...Zeytin bir türlü rahat durmuyor ki.İkide bir gelip sokuluyor sırtını sırtıma dayayıyor.Şu anda da laptop kucacığımda Zeytin'de kolumun altında ikide bir burnunu laptopa sokup duruyor.Doymuyor anacım doymuyor bu hayvan sevgiye sevilmeye...Sanki insanlar doyuyorda..Sevildikçe daha da sevilmek istiyor.
Bi git be Zeytin...

Adamın biri traş köpüğü yerine diş macunu ile traş olmaya kaltığını şeyetmiş.Bir de köpürmüyor diye üretici firmaya kabahat buluyor.İster istemez aklıma Efe 4 yaşındaki hali geldi.Bende o tür malzemeler bulunmazken bir sabah kahvaltıya çağırmıştı annem.Bende şükür ki bir hazır masaya konacağım şu ahir ömrümde diye sevinerek tırmanışa geçmiştim.Tırmanışın bitişi ile her zaman ki gibi hayallerimin bir boşlukta kaybolması gitmesi şaşırtmamıştı beni...Ben mutfakta girişirken babam da pazar traşını oluyordu yanında da fırlama bir seyirci ile...
Her şey olup bitmiş yeme faslındayken birden kapıda bir bücür belirdi..."Ha ha ha ha ben dede oldummmm dedeeee.. Bana dede diyeceksiniz" derken bir ellleri belinde yüzünden usul usul sızan köpük...bir anlık şaşkınlığı üzerimizden atıp gülüşmeler, pohpohlamalar...Mikrobun sadece gözleri gözüküyordu.Pamuk dede olmuştu.
Şimdi ise 1.90 boyunda kızların peşinde dolaşan kazık.
Zaman...Zaman mı acımasız yoksa bizler mi ?
Bi dur be Zeytin...Anladı mı yoksa okudumu abisinden bahsettiğimi anlamadım ki...Yazmaya bırakmıyor.Kuma gibiler,birbirlerini kıskanıp durdukları gibi de vazgeçemiyorlar da...

Güne elma ile başlama işlemi bittikten sonra canım hiç bir şey yapmak istemedi.Sırt üzeri küfeyi devirdikten sonra okuma faslı ve Efe yi uyandırmak içinde Şebnem Ferah'tan bir parça seçme işlemleri...Umarım ceza almamıştır koçundan yoksa halim harap akşama kadar Rihanna'yı bağırttırıp durur geldiğinde...
Bense bu gün eskilerdeyim.

Gündem de neler var neler yok derken her zaman ki gibi kafasındaki kemikler karnında sıcak sıcak duran şahsiyetin iyi haberleri göze sokulmaya devam ediliyor.Derken Libya, derken santral kurulmaları ve tüpe benzetmeler,dev yılanın ölü bulunması,cezaevindeki meslektaşların bıraklımasını isteyen gazetecilerin eylemleri ve iyi çocuklar olmaya devam edeceklerini beyan etmeleri,Beşiktaşın doğum günü hediyesi Kayserisporu 4-2 le yenmeleri,"Oturup seyirci kalmacağız" diye açıklama dabulunurken ülkemizi bir felakete daha sürüklemenin mahzuru olmayacağını ,nasıl olsa Türk bu bir şey olmaz.Tam kıvamında her şey...veeeee şok haberrr....3 bin euroya akşam yemeği "para senin kulun olsun" açıklaması Cristiano Ronalda'nun Rus manken sevgilisine hitaben...
Ne güzel değil mi ?
Hani diyorlar ya dünyanın çivisi çıkmış diye ne zaman bu çivi yerinde idi diye sorasım gelir her zaman...
Çivi yerinde değildi ki hiç bir zaman sadece o çiviyi yerine çakacak usta bir el ve çekiç lazım.Oda çok zor be....
Bu kadar hin düşünceler ve doyumsuz liderler olduktan sonra...
Bombalamalar devam ederken benim de molam bitsin değil mi ?

Belki kereviz pireler üzerindeki deneylerini bitirmiştir.

Akşama balık mı yapsam? Yarın da mesai var ama...

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.