Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.11, 16:05   #98
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

El Cordobes'in güzel melodisi arasından kalın ve kaba bir kereviğğğğğzzzzz sesi ile çağrıldığımı duydum. Hemen müziğin sesini sonuna kadar açtım, diğer parazit yapan sesi bastırsın diye.

Sen hem 12 de uyan, hem de daha afyonun patlamamış olsun, traş sabununu diş macunu ile karıştır. Sabahın köründe yataktan fırlamış olsa insan yapar böyle hatalar, ama yok yok bu iyiye alamet değil. Beyin hücrelerinde ölmeler mi başladı acaba? Hemen bizim alternatif tıp bölümüne girip, bir iki tavsiye bulup, Ginkgo minkgo ne bulursam artık dayamak lazım.

Hava bugün tam yatıp uyuma havası. Biran evvel yağsa da kurtulsak ahanda şimdi yağacak, yok daha yağmaz gibi tahminlerden.

Ege de havanın güneşli olacağını zannedip, orta anadoludan gecenin bir vakti yola düşüp hayal kırıklığına uğrayanlar da var. Telefon açıp yapılan nispette, sanki Hawaii sahillerinde güneşleniyorlar sanırsın. Altı üstü Kordon sahilinde kapalı bir mekan işte, yapın siz dedikodu, kulaklarımız da hiç çınlamıyor.

Bugün herkese sarasım var, ama uslu duracağım yine de. Bazen annem sağımın solumun belli olmadığını söyler, neden söylerse?...

Zeytin sen de burnunla değil, patinle müdahele et laptopa... Hatta sana tüyo vereyim, kordonu kemir. Yok yok sen bana uyma sakın, çeyrana kapılırsın falan. En iyisi sahibinin terliğini kemir...
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.