Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.11, 17:10   #102
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Günün İçinden...

Gecenin bir yarısı yollara düşenenleri tahmin edebiliyorum.Umarım içlerinden biri şemsiyesini yanına almaya akıl etmiştir.Hani güneş çarpmasın diye şeyetmiştim de...

Zeytin'inin dediğiniz konularda vukuatı çoktur.İki kere internet bağlantı kablosunu kemirdi.İlk kemirdiğinde telekomu bile aramıştım adam göndermişlerdi.Arıza nerede diye...Terlik ayakkabı koltuk minderi,halı kenarı vs. bilimum şeyleri kemirmişliği vardır.Artık yapmıyor uslandı,büyüdü dediğim bir zamanda akşam eve girince saçımı başımı yolmama ramak kalmıştı.Salonda ne kadar saksı varsa hepsini devirip içindeki topraklarla oynayıp evin her yerinde silkenmişti.
Be eşşek sıpası hadi saksıları devirdin toprağı dağıttın ne diye çiceklerimin kökünü kemirip birde üstlerine işedin.Ben senin gözünün içine bakayım hastalandın mı gecenin üçünden sabaha kadar veterineri kanser edeyim senin yaptığına bak...Reva mı bu ?Nankör ne olacak... Kedi de değilsin ki toprağın üzerinde yemek vereyim sana...

Akıllıldır mikrop neyi kemireceğini neye atılacağını bilir.Canını kıymetini çok iyi bilir.

Bu arada unutkanlığa bitkisel takviyeler konusunda Ginko çok iyi gelir Banemin.Yoğun tempoda bir şeylere hazırlanmam gerektiği zamanlarda kullanırım.O zamanlar var ya ateş gibi oluyor insan.Cin cin bakan gözler şeytanca bakmaya başlıyor.

Sardım ev işlerine de ara ara kahve molası...Soğan sarmısaktır gidiyor.Soğanlı sarmısaklı meze de mi yapsam ki?
Cıks yarın iş var.Balık yeterli olur.

Zeytin bu aralar bunalımda galiba....Ne Lale'ye atılmaya şeysi var nede Banemin'in serçe parmağını pedikür etmeye... Ama serçe parmaktan yukarı çıkıp sarılabilir gibime geliyor.

Sürekli kulağını kaşımaya başladı. Neden acaba ?

Abisi gelsin de anlar belki derdinden...Bir iki tane dişi köpek resmi....

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.