Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.11, 17:48   #96
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5413
Ettiği Teşekkür: 97360
Aldığı Teşekkür: 135755
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Burayı nasıl buldunuz?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Doğru yerdesin Canan...
İlk formum..Forum mourm bilmem başka arayışlarda bulunmam.Zaman zaman tartıştığımız da olur ama belli bir saygı çercevesinde kimseya yansıtmadan.Eğlendiğimiz ,ağladığımız zamanlarda olur yine saygı ve sevgi çercevesinde...Ben buraya forum demiyorum.Bahçe...Çiceklerin ve kaktüslerin birlikte açtığı,büyüdüğü büyük bir bahçe diyorum.Hepside sevgi ve emekle beslenmiş.Çizgimizi de fark etmişsinizdir.Ata'mızın önderlik yapmış olduğu ve bizlere gösterdiği çizgiden yol alıyoruz.

Kaliteli ortamı kaliteli insanlar yaratır.

Başka yer bulursan da bana söyleme tamam mı ?
Haa ..bak o bulduğun yerlere söylebilirsin.Hani gelipte bizlerden feyz alma babında yani...

Ikamet ettigin yeri güzel anlatmissin Basakca Ben bu anlattiklarini daha deneme devremdeyken fark ettim Bilmediklerimi de zaman gösterecek.

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.