Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.03.11, 15:04   #104
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Kahvaltımı yaptıığğmm Ha Ha Haaağğğyy
Çayımı da içtim Ha Ha Haaağğğyyy
Beleşede getirdim (Burada duble olmalı) Ha ha hay Ha ha hağğğğğğğğy... (beleş bir başka oluyor babında.)

Tamam yahu!.. Girişi açacağım şimdi... Buyrun içeri...

Eksik gidermek için az önce markete uğradım. Oradan fırına geçtim ve içeri girdiğimde beni güzel bir çift göz, samimiyet ve içten bir "Hoşgeldin"le karşılayan satıcı hanıma "ekmek var mı?" diye sordum...

Çok şuh bir kahkahadan sonra yeni demlenmiş çay bile olduğunu söyledi. Fırsatı kaçırır mıyım? (Kaçırmam)... "Ben fırıncı olsam mutlaka zulamda 1-2 kilo tereyağı olurdu hep" dedim. Nedenini soran bayana "sıcak ekmek, yeni demlenmiş çay ve bunun yanına tereyağ harika olmaz mıydı?" diye sordum...

Hemen hazırlanmış küçük bir masada, yağlı beyaz peynir ve zeytin takviyeside yapılmış olarak yerimi aldım. Patron, tezgahtar hanım ve ben üçlüsüyle yapılmış bir kahvaltı hoş oldu.

Tanju Çolak dünkü açıklamasında İzmiri fethediyordu, 100 biner forma bastırmış ve seçim çalışmalarına başlamıştı ya!...

Az önce Akepe İzmir il başkanlığına böyle bir başvuru olmadığı açıklanmış. Bence başvuru yoksa bile varmış gibi kabul edip listenin başına koysunlar Tancucuğumu!.. Tencere-kapak gibi olursunuz valla ve bu uyum sayesinde %10 az kalır. Uçarsınız siz uçarsınız... Yoksa uçtunuz mu?

Fenerbahçe 2-1 lik GS maçının ardınadan yeni bir Tişört çıkarmış.

"Adresin farklı, Kaderin aynı... 2-1" yazılı bu tişört çok hoşuma gitti. rekabetin güzelliği burada ve tadıda böyle çıkmalı... İnce ve seviyeli bir sataşma...

Umarım 3-5 çapulcuda benim gibi bakar ve bu tişörtleri giyip karşısına geçen fenerli dostlarıyla beraber gülmeyi becerebilirler.

Ben Beşiktaşlıyım çok şükür.

Akşama nerede beleş bulurum onun hesaplarına geçeyim ben şimdi. Siz bunla idare edin artık...

Tarkanın bir şarkısıyla bitiriyorum efendim...

Bit döktüm yollarınaaaağğğğğ
Gel artığğğkkkk konuğğğyaaaağğ...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.