Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.03.11, 20:05   #48
masal
Üye

masal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 27
Aldığı Teşekkür: 260
Rep Derecesi : masal Karimasını arttırmak için doğru yerdemasal Karimasını arttırmak için doğru yerdemasal Karimasını arttırmak için doğru yerdemasal Karimasını arttırmak için doğru yerdemasal Karimasını arttırmak için doğru yerdemasal Karimasını arttırmak için doğru yerdemasal Karimasını arttırmak için doğru yerdemasal Karimasını arttırmak için doğru yerdemasal Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Göğüslere Bakan Erkekler Daha Sağlıklı

Ey ulu bilim adamları.. ilk vazifeniz... şuydu, ne çabuk unuttunuz diye ayar vermek istemem tabii ki koşullar çok da uygun olduğu halde

Eliniz değdiğinde, yere indiğiniz de yani.. Şu ışıkları, hatta trafik lambasının tam da altında trafik polisi varken, hiç takmadan yolun karşısına geçmeye çalışan özgüveni tavan yapmış yayaların da bilinç altına bir zahmet iniverseniz.. Bu deli azaptan beni bir kurtarabilseniz sayın uçan adamlar

Kendimce, "Arkalarında ceza yazılıp fişlenecek plakalarının olmamasından gelmektedir bu rahatlık onlara" diye bir tez geliştirip atmış olacağım ortalığa, bunu da insanoğlu ciddiye alacak diye korkuyorum sizi aldıkları gibi.

Boru değilsiniz ya, tüm insanlğa bir hayrınızın olması gerekir değil mi? Gerçi sizi böyle otla, şeyle, böcükle uğraşırken gördükçe kime ne hayrınız dokunuyor anlayabilmiş de değilim ama adil bir anlaşma yapabiliriz sizinle.. Siz bu, sadece bizim memlekette görebileceğiniz, memleketcek tek derdimizin "Bu türün sonu ne olur gelmesin ama" olduğu, sırf bu endişeyle koruma altına aldığımız ilginç türün bilinç kaybıyla başa çıkın, ben de sizin ipe sapa gelmez biliç kaymalarınızı; araştırmadır, emektir, saygı duyulmalıdır efenim diye kutsayım hadi

Bknz; İsveçli bilim adamları(!)ndan sonra, bir de Almanının, İngilizininin manyaklıklarını kaldıramayacak hale gelmiş bünyenin serzenişleri