Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.03.11, 23:06   #50
SanaL
Uzman Üye

SanaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 54
Ettiği Teşekkür: 3492
Aldığı Teşekkür: 3579
Rep Derecesi : SanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Göğüslere Bakan Erkekler Daha Sağlıklı

Neye sinirlendin ki sen sevgili Banemin , seninkisi gibi basit, küçük bir tespit yaptım ben sadece

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Bakmadığımı söylemedim ve bakıp bakmamakla ilgili değildi o tespitim...
Tespit ettiğini sandığın şeyin ne olduğunu biliyorum bende ona göre yazdım yorumumu zaten

Alıntı:
Sadece arada abartılı olan ve konuyu özünden çıkararak işi sadece iki göğüse indirgeyen yorumlaraydı o göndermem. (Buna resim ekleme önerileride dahil)
Konu zaten eğlencelik bir konu ve bizde burada eğleniyoruz, konuya yorum yapan ve abarttığını söylediğin kişiler bu yorumları eğlence amaçlı yapıyor ve bu forumda bunların espiriden ibaret olduğunu anlayamayacak kişiler yok çok şükür ki
Resim ve foto ekleme de espirinin devamıydı, ekliyecek olsam çoktan eklerdim. Eklesem de konuyu uzatmak amaçlı olurdu, yoksa 2 tane mayolu kadın fotoğrafı eklesem ne olurrrr eklemesem ne olurrr allasen

Koyu yaptığım yere hitaben :
Hiç şöyle üstlere bakıp konu başlığına dikkat ettinizmi etmeyenler için geliyor ; "Göğüslere Bakan Erkekler Daha Sağlıklı"

Alıntı:
En sağlıklıdan kastında espiriyle cıvıklığın karıştırılamamasıysa ölçü, iddialıyımdır bu konuda...

Anlamaman iyi olmuş aslında. Bak sayende altını çizdim bende sevgili Sanal...
Bu kısmı anlamadım sevgili Banemin , kusuruma bakma ne demek istedin tam açıklarsan inan onada cevap verebilirim ...

Amacım seni sinirlendirmek değil, normalde cevap vermezdim bu yorumuna , sadece tespitlerini=dokundurmalarını yaparken sana cevap verebilecek yaşta olduğumuzu hatırlamanı istedim , umarım kırılmamışsındır ...