Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.03.11, 12:19   #52
SanaL
Uzman Üye

SanaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 54
Ettiği Teşekkür: 3492
Aldığı Teşekkür: 3579
Rep Derecesi : SanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmedeSanaL muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Göğüslere Bakan Erkekler Daha Sağlıklı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Sana mı?

Yok neden kırılacağım.

Kırılmadığına çok sevindim sevgili Banemin

Sinirlendiğimi de nereden çıkardın hem. Sen o yazıyı yazar yazmaz 4-5 satırla seni aydınlattım sadece. Sinirlensem veya beni rahatsız eden birşey olsaydı yazdığında bende 2-3 saat soluklanır 3-5 tane alıntı yapar ondan sonra cevap verirdim.

Ben yazıyı yazar yazmaz beni aydınlattığın için teşekür ederim, seni beklettiğim içinde ayrıca kusuruma bakma; arızalı serverların olduğu bir müşteriyi bekletemedim , beklediğini bilsem adama "senin şirket çalışmasın biraz ben cevaplayım gelirim" derdim . Bu arada iyi bakmadın sanırım ama 3 - 5 alıntı değil o tek ( 1 ) alıntının parçalara bölünmüş hali, gözünden kaçmış olabilir diye belirtmek istedim . Buraya da tek alıntı içine kırmızı yazıyorum ki tekrar gözünden kaçmasın da 3 -5 alıntı deme diye

Rahat ol. Ben rahatım...

Bende rahatım
...

Cevap vermek içinde yaş sınırlaması olduğunu bilmiyordum ben... Hatırlayacağım birşey yok yani bu noktada...

Anlamadığın yere gelince... Anlamamışsın zaten...
Konuyu fazla dağıtmayayım, amacım uzatmak değil sadece cevabındaki aydınlatılmamış noktalara değinmek istedim, kırmızı ve kalın yazdım amacım tek alıntıda senin yazdıklarına karışmadan cevaplamaktı, yanlış anlaşılmasın lütfen