Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.03.11, 01:05   #115
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Ben ne için buradayım Lale?.. Aklına gelmeyen bir fikir olursa, elinde bir fincanla kapımı her zaman çalabilirsin.

Fincan ne işe mi yarayacak? Ya insanlık hali, bende de heran fikir olacak diye bir kural yok. Elin boş dönme babında o fincana tuz falan doldururum işte. :P

Adımın Oktay olmadığını da ayrıca belirteyim.

"Deli!" olan ortanca abimle bir gün iskelede iddialaşmıştık ve "en sığ yere balıklama kim atlayacak" diye verilen bir gaza ikimizde gelmiştik.

Önce ben atlıyordum, o benden sonra benden biraz daha sığ yere atlıyordu. İşi o kadar abarttık ki en son bana sıra geldiğinde deniz bitmiş ve sadece dalgaların sahile vurup çekildiği yer kalmıştı.

Onun o pis pis sırıtışını görünce iskelede dalgaların gelişine konsantre oldum ve sahile vuran dalganın en ucuna balıklama atladım. Bakmayın balıklama dediğime. Düşerken ellerimin üzerinde kayarak düşmüştüm ve sadece karnım biraz ıslanmıştı.

Bu sefer pis pis sırıtarak ben ona bakıyordum.

Etraftaki gülüşmeler iyice delirtti bunu ve "Bundan sonra bu varken bana DELİ diyenin ..... " dedi...

Ama o hala benim deli abim...

Ya konu nerelere geldi...

Gazım kesik hala, kaloriferlerde yanmıyor ama içim ısındı bu sohbetle.

Eyvallah bit yetiştiricisi Lale hanım...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.