Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.04.11, 16:32   #18
Megan
Gerçek Üye

Megan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 264
Ettiği Teşekkür: 689
Aldığı Teşekkür: 3153
Rep Derecesi : Megan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İdam cezası geri gelsin mi?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MartiNeAgLe Mesajı göster
Sıkıntı zaten burada başlıyor Real,

Türkiye'de gerçekten ağırlaştırılmış hapis cezası uygulanabiliyor mu ?

Her 10 senede bir af yasası çıkan bir memlekette yapanın yanına kar kalmıyor mu ?

Alaattin Çakıcı ve Mehmet ali Ağca yutdışındaki cezaevlerinden kurtulmak Türkiye'de cezalarını çekmek için bir taraflarını yırtmalarının sebebi neydi ? adamlar teslim edildiklerinde bir deri bir kemik çökmüş haldeydiler Türkiye'ye gelince boy kilo oranları yerlerine geldi..

Ya Bebek katiline ne demeli 5 yıldızlı otelde sanki maşallah.....

Sorun burada Türkiye'de verilen cezalar gerçek anlamda çekilebilse kimse idam istemez zaten ama görünen köy kılavuz istemez...

Bu konuda çok çok haklısın ,keşke diger ülkelerdeki uygulamalar yapılabilse .

Filmlerde goruyoruz mahkumların yaşadıgı cezaevlerini ,hepside tek kişilik bölümlerde yaşıyorlar .

Ya bizimkilere ne demeli ,sanki apat otelde cezalarını çekiyorlar .

Turizm bakanı ,adalet bakanıyla anlaşıp hükümlü degişimi yapsalar bizimkileri oraya ,ordakileri buraya getirseler ülkeye inanılmaz doviz kazandırılır .

Adamlar ülkemizde cezalarını çekmek için sıraya girerler ,hatta avuç avuç uste para bile öderler .

Yurt dışına kaçanlar boşunamı ülkemize geri donüp burada cezalarını çekmek istiyorlar .

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
Megan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Megan'in Mesajına Teşekkür Etti.