Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.04.11, 01:15   #40
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161604
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Hangi Marka Cep Telefonunu Kullanıyorsunuz ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Nokia N70. Kimi zaman tuşları tekliyor, kapağı kırık. Ama ısrarla yenisini almıyorum, almayacağım. Çünkü, hidayete erdim Gereksiz yere satın aldığımız her şeyin, Dünya' mıza, doğaya, geri kalmış ülkelerde yaşayan insanlara zarar verdiğini biliyorum. Çünkü, insanların alışveriş çılgınlığına alıştırılarak robotlaştırıldığını biliyorum. Çünküüü, birilerinin para kazanmak için tüm değerlerimizi alt üst etme çabası içinde olduğunu biliyorum. Ve aslında ben artık yavaştan sıyırıyorum
Yok bu sıyırma değil, yaşlanma belirtileri.. Olsun her yaşın kendine has güzellikleri vardır... (Bu yalan hee Kapıya koysan kimse dönüp bakmaz bile )

* * *
Şu dokunmatik telefoları bedava verseler alırım ama kullanmam..

Yeni telefonun özelliklerini öğrenmek için göbeği çatlıyor insanın, değiştirip bir göbek daha çatlatamam...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.