Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.04.11, 13:50   #131
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Smyrna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 625
Ettiği Teşekkür: 37276
Aldığı Teşekkür: 38692
Rep Derecesi : Smyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzel
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Uzun zamandır ne haber izleyebildim ne de gazetelere göz atabildim. Resmen dünyadan bir haber yaşıyorum.

İzmir... Fuarlar kenti. Rahmetli Priştina'nın mirası...

Katkısı illaki çok ama fuara katılacak firmalara hazırlanmaları için kısıtlı gün verilince bizim de gecemiz gündüzümüz stand hazırlamakla geçiyor.

Geçenlerde açılan İzmir'in en büyük fuarı olan Mermer & Doğaltaş Fuarını atlattık derken işin en zor olanı Mobilya Fuarının bizi bu kadar vuracağını ummamıştım. Oysaki bilmem gerekirdi. İşyerimiz İzmir'in mobilyacılar merkezi olan bir semtte. Her tarafımız mobilya üreticisi ve satıcısı.

Neyse... Fuar açıldı. Şimdilik rahatız.

Bende gazetelere göz attım biraz.

* * *

Cihanerin gözaltına alındığı anın videosu dolaşıyor heryerde. Direnmiş. Zorla götürülmüş. Ama işin en can alıcı cümlesi bir çok haberde yer almadığı gibi bazılarında da kıyıya köşeye sıkıştırılmış. Cihaneri gözaltına alan Erzincan Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürü Murat Günbey, AKP'den aday adayı...

* * *

Danıştay tam gün yasasını iptal etmiş. Konu ile ilgili yorum yapmayacağım... Sitedeki doktor adayına bırakıyorum bu yorumu.

* * *

Bazıları doğuştan şanslı... A.Ş. gibi... Bazıları da doğuştan insan. Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) ve Yol Müdürlüğü çalışanları gibi...

"A.Ş." (anonim şirketi değil ha. Gazeteye kabak gibi boydan fotoğrafı koyulan ama ne hikmetse adı açıklanmayan kızın ismi) bankaya giderken 7,520 tl'yi düşürüyor. Çalışanlar farkedip üzerine çimento torbası koyup polise haber veriyor. Para tastamem kıza teslim ediliyor.

* * *

Futbol camiası yine terör meydanına dönmüş. Trabzonspor doktorunu vurmuşlar. Eskişehir Klüp başkanı da gözaltına alınmış ama sabaha karşı salınmış.

Layığı ile işini yapan kimsecikler kalmadı memlekette.

Ben biraz daha gazeteleri deşineyim bakayım...

Şu kereviz pırası muhabbetine katkıda bulunmak isterdim ama ikisini de sevmem.