Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.04.11, 14:16   #140
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Haberler, Haberler, Haberler...

Milletvekili aday listeleri açıklandı. Herkes bir tarafından tutmuş eleştiriyor, övüyor veya kendince senaryolar yazıyor...

Bize ne? Tezgahtan hıyar seçmeyeceğiz ki... Seçilmişleri oylayacağız sadece her zaman ki gibi. Hıyar seçmek daha ciddi bir iş bizim için ve daha fazla emek gerektiriyor. Sağolsunlar diğerleri için büyüklerimiz ne derse o!..

ÖSYM başkanı şifreleme olayının ŞEHVEN olduğunu öğrencilere yazdığı mektuplarda açıklamış. Bu kelimeyi görünce ŞEHVET duygularım kabardı. Ne hikmetse?

Başbakanımız Fransa'da Türk işçilerine konuşmuş. La Fonten'den masallar gibi bir içerik ama arada Sarkozy'ye de çakmış. Yine tribünlere yönelik bir varyete. Aynı "Van minüt" benzeri. Bacak arasını biz atarız ama golüde hep kendi kalemizde görürüz. Olsun salondaki vatandaşlarımızın milli duyguları kabarmıştır ve oy atarken okşanan duygularıyla hareket eder sonra okşanmaması gerekli asıl yerlerinin okşanışına vesile olur umarım...

Bülent Arınç Manisa'da başlayan vekilliğinin Manisa'da biteceğini söylemişti ama başbakan kendisini ikna etmiş. Hem zaten Bursa doğumluymuş... Üstüne üstlük kızını da Bursa'ya gelin vermiş. En azından bunun için oy verilmeli... Manisa'lılar hiç bozulmasın buna. Kızı gelin olarak Bursa'ya kaptırmadan düşüneceklerdi...

SPOR...

Messi, Shakhtar Donetsk' e (Bu ismi yazarken 4 kez kopya çektim. Emeğime saygı duyun valla) attığı golle tarihe geçmiş. Nedeni önemli değil. Başlığı "spor" olarak atınca, Barcelona'dan bir haber olsun istedim. Seyrederken bana böylesine zevk veren bir futbol takımına bu kadar da kıyağım olsun.

HAVA DURUMU...

Parçalanmış bulutluyum. Üzerime gelirken yanınızda şemsiye falan bulundurun. Pis yağabilirim...

REKLAMLAR...

Tabi ki 118 33...

NE PİŞİRELİM...

Kereviz.

PÜF NOKTASI...

Bir püflük işi olanın noktasıyla uğraşılmaz...

Sayfayı kapatmayı unutmayınız...

KORKMA... Ne söner, ne biter...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.