Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.04.11, 19:53   #142
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Smyrna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 625
Ettiği Teşekkür: 37276
Aldığı Teşekkür: 38692
Rep Derecesi : Smyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzel
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart Cevap: Günün İçinden...

1000 kişi... 2000 kişi... 3000 kişi... Devamını sayamadım.

Bir izdihamın içinden sağ salim çıktım...

İzmirli olarak pek sıraya girmeye alışkın insanlar değiliz.

Hani Yılmaz Özdil demişti ya bir yazısında; elektrik, su faturalarını bile cezalı yatırır ama o sırayı beklemeyiz. Olsa olsa "lokma" kuyruğudur bizim beklediğimiz ki ben onu bile beklemem...

Bugün Özdil'in imza günü vardı Tüyap Kitap Fuarı'nda...

Gittim...

Ömrümde böyle kalabalık görmedim ben. Yağmura ve kalabalığa rağmen kimse azminden vazgeçmedi. 5000'e yakın insan vardı sırada bekleyen.

Ve bir ilke imza atıp ben de azimle o sırada bekledim.

Organizasyon bozukluğu nedeni ile yaşanan izdiham, Yılmaz Özdil'in boş bir hole alınması ve tek sıra düzenine geçilmesi ile biraz da olsa son buldu.

Yaklaşık 3 saat beklememe değdi...

Evden çıkmadan önce kendisine vermek üzere bir not yazdım. Tam olarak yazdıklarımı hatırlamıyorum biraz acele ile yazıp çıktım ama aşağı yukarı şu şekildeydi...
Sayın Özdil;

İnternet üzerinde bir çok forum sitesi var büyük ihtimalle sizde arada bunları ziyaret ediyorsunuzdur.

Biz Atatürk'çü bireyler olarak bir forum sitesi üyeleriyiz.

Türkçesine sahip çıkan ve Atatürk ilkelerini kendisine yol edinmiş, yurtiçi ve yurt dışından bir çok üyesi olan bu forum sitesi aynı zamanda büyük bir Yılmaz Özdil hayranı.

Bir gün bu siteyi ziyaret ederseniz bizi çok mutlu edersiniz.

Şimdilik sizlere www.forumgercek.com üyelerinin selamını ve sevgilerini iletiyorum.

Sevgilerimle

(Smyrna)
E..... A.....
Sıra bana geldiğinde saatlerdir imza vermekten yorulmuş olmasına rağmen güleryüzü ile ismimi öğrenen Özdil kitabımı imzalarken ben de kendisine bu notu uzatarak; "Müsait olduğunuz bir zamanda bu notu okursanız bizi çok mutlu edersiniz Yılmaz Bey" dedim. Kendisi de "Tabiki okurum, ne demek" dedi. Yanında oturan eşi kağıdı masadan alıp cebine koydu ve bana göz kırparak "Merak etmeyin" dedi.

Ben selamınızı ilettim FG ahalisi. Umarım bir gün kısa bir mesaj ile de olsa kendisini aramızda görürüz...

Şimdi bu günün yorgunluğunu atmak için kısa bir mola veriyorum...

Annem yemeğe çağırıyor. Umarım kereviz yoktur.