Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.04.11, 23:43   #3
"ZifiRi"
Üye

"ZifiRi" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 21
Aldığı Teşekkür: 316
Rep Derecesi : "ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 'Türk İşaret Dili' Geliyor

En güzel değinilmesi gereken konulardan biridir işaret dili. Buna en çok sevinenlerden biriyim ben de. Yanlış anlamayın, ben işitme engelli değilim. Ama işitme engelli olmak, konuşamamayı da beraberinde getiriyor ne yazık ki. Hem anlamada, hem anlatmakta zorluk çekiliyor. "Türk İşaret Dili" Türkiye İşitme Engelliler Derneği tarafından kurulmuştur. Türkiye İşitme Engelliler Derneği başkanı, Sayın Ercüment Tanrıverdi ise, işitme engelli olmadığı halde kendisini bu işe adamış biridir. Ben "İşaret dili öğrenim Kursu"na gidiyorum, haftaya birinci seviyeyi geçmek için sınav olacağım. Sınavı da Ercüment Tanrıverdi yapacak. İnanın öğrenmek öyle güzel ki, bir işitme engelliyi anlamanın hazzı size huzur veriyor

"ZifiRi" isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz "ZifiRi"'in Mesajına Teşekkür Etti.