Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.04.11, 23:54   #4
Duayen
Huysuz ve Tatlı Kadın

Duayen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 198
Ettiği Teşekkür: 53769
Aldığı Teşekkür: 26079
Rep Derecesi : Duayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisi
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 'Türk İşaret Dili' Geliyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi "ZifiRi" Mesajı göster
En güzel değinilmesi gereken konulardan biridir işaret dili. Buna en çok sevinenlerden biriyim ben de. Yanlış anlamayın, ben işitme engelli değilim. Ama işitme engelli olmak, konuşamamayı da beraberinde getiriyor ne yazık ki. Hem anlamada, hem anlatmakta zorluk çekiliyor. "Türk İşaret Dili" Türkiye İşitme Engelliler Derneği tarafından kurulmuştur. Türkiye İşitme Engelliler Derneği başkanı, Sayın Ercüment Tanrıverdi ise, işitme engelli olmadığı halde kendisini bu işe adamış biridir. Ben "İşaret dili öğrenim Kursu"na gidiyorum, haftaya birinci seviyeyi geçmek için sınav olacağım. Sınavı da Ercüment Tanrıverdi yapacak. İnanın öğrenmek öyle güzel ki, bir işitme engelliyi anlamanın hazzı size huzur veriyor
Sizi tebrik ediyorum Zifiri..
Aslında bütün toplumu ilgilendiren hassas bir konu bu..
Keşke hepimiz çaba gösterebilsek..Yada okullarda ders olarak konulsa ne iyi olur..

Sultanım teşekkürler güzel bir konu seçmişsin