Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.04.11, 12:29   #1
DarkAngeL
...:: HüsoMeL::...

DarkAngeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1381
Ettiği Teşekkür: 19986
Aldığı Teşekkür: 19619
Rep Derecesi : DarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Huzurlu
Smile İnanılmaz Evlenme Teklifi Bayülgen'in İşiymiş

Dünyayı dolaşıp sevgilisine evlenme teklif eden gencin videosunun, Okan Bayülgen'in THY için çektiği bir reklam filmi olduğu ortaya çıktı

Kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak için dünyayı dolaşan gencin macerasını anlatan ve günlerdir internet alemini etkisi altına alan videonun sırrını GÜNAYDIN çözdü. Sanal ortamda tıklanma rekoru kıran 'Rüya Gibi Evlenme Teklifi' adlı videonun altından Okan Bayülgen ve eşi Şirin Ediger çıktı.

İşte O Video;

TEKLİFE YANIT
Bu videonun aslında, ikilinin sahip olduğu Fakülte İstanbul adlı reklam şirketinin, Türk Hava Yolları (THY) için çektiği bir reklam filmi olduğu ortaya çıktı. Bu romantik video o kadar beğenildi ki; evlenme teklifine karşılık veren birçok esprili video da çekildi. Bunlardan özellikle YouTube'da yayınlanan 'Mükemmel Evlenme Teklifine Cevap' adlı video herkesi kırıp geçiriyor. Bu çekimde bir genç kız, evlenme teklifine şu cevabı veriyor:

HÂLÂ GEÇERLİYSE
"Sevgilim sen beni annemlerle yaşıyor sanıyorsun ancak ben bu üç ayda en yakın iki arkadaşınla birlikte oldum! 26 kondom kullandım. Sana gerçekleri söylemek istedim. Çünkü seni sadece paran için sevdiğimi bilmeni istemedim. 'Kaşarlık' katsayım artmış olabilir ama eğer teklifin hâlâ geçerliyse..."