Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.04.11, 19:36   #155
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

15, 20, 30 eşittir 50.. Olmadı... 33, 40 üfff bir türlü hesap edemedim.

30 sene sonra ben emekli olunca Banemin kişisi kaç yaşında olacak da, benim çiftlikle uğraşacak, diye hesaplamaya çalışıyordum. Hani kendisi bahçe işlerine talip olmuş ya

Ben senin hülyalarından bahsetmedim orada Banemin efendi. Benimkiler olsa olsa atletik vücutlu, yağız delikanlılar olurdu
Yarış arabası gibi.

Yarış arabası da nereden aklıma geldiyse. Ama madem geldi, hemen şununla bağlıyayım; Formula 1 pisti bu sene son kez görevini yapacakmış, ondan sonra bitti gitti. O kadar masrafta çöpe gitti. Hadi formula pistinden geçtik, etrafta ev alan millet ne yapacak? Evlerin değerleri de gitti
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.