Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.04.11, 22:36   #7
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177609
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Okul hayatınızda kopya çektiniz mi?

Çekmedim diyen olur ise sorgularım hee..

Her türlü kopya çektim, hatta bazen üşenip hazırlanmadığım zamanlar, kopya çekenlerden kopya çektim..

Biri varki hiç unutamam... Zaten göz koyduğum sempati ile baktığım bir kız öğrenci önümde oturuyor, daha doğrusu ben onun arka sırasında oturmak için bir sürü bizans oyunlarından sonra arka sırasına oturmayı başardıydım...

Tarih dersiydi sanırım.... Sınavın tam ortasında baktım etek açılıyor dıdın dıdın dıdın.. Kalbimin atışları hızlandı.. Diz kapağından bir karış yukarı kağıda hazırlamış olduğu kopyayı ten rengi çorabına iğnelemiş... Ben tam bakarken eteğini kapattı...

Açmazsan öğretmene söylerim bak, aç bacağına bakmam alla alla birkaç soru yapayım dedim..

Ve mutlu son

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.