Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.04.11, 11:28   #19
Aldacı
» Avukat «

Aldacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 24
Ettiği Teşekkür: 5379
Aldığı Teşekkür: 6481
Rep Derecesi : Aldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: Okul hayatınızda kopya çektiniz mi?

Kağıt da çaldık, kopya da yazdık, sınavda birbirimizden de çektik, telefondan da çektik. Sınavda dershane hocasını arayıp cevabı da aldık.

Matematik, fizik, kimya, biyoloji derslerinde kopya çektiğimi göremezsiniz ama, kopya veririm tek. Zaten alan derslerim, bilmem gerekiyor, ki biliyorum.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi the mathematician Mesajı göster
Öncelikle kopya çekmenin aslında ne olduğunu tanımlamak gerekir.

Uludağ Üniversitesi öğretim üyesi Şeref Tan'ın "Öğretimde Ölçme ve Değerlendirme" kitabından alınmıştır.

"Kopya çekme davranışının ölçme ve değerlendirmeye etkisi" konusu bu derste sunum ödevimdi. Şeref Hoca, biz derste sunuma başlarken sınıfa bu güne kadar kopya çekmeyen var mı diye sordurduğunda sınıfta tek bir el bile havaya kalkmamıştı. Zaten bu tanımdan sonra ben kopya çekmedim, diyebilen biri hala var mıdır bilemiyorum.
Akademik açıklama yaparken bile kopya çekiyor, pis matçı.

E sarà mia colpa
Se cosi è?

Aldacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Aldacı'in Mesajına Teşekkür Etti.