Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.04.11, 18:31   #4
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Bir Resim... Bugün 23 Nisan 2011...

Çoluk çocuğu düşünen bir devlet yok Banemin, değil çoluk çocuğu bu devletin kimseyi düşünecek durumu yok. Varsa yoksa kime laf atabilirim, nasıl iktidarda kalabilirim.

Bin küsürlerde olan dershanelerin şimdilerde dörtbin küsürlerde olması Milli Eğitimin bir ayıbıdır. Milli eğitim bu kadar dershaneye izin vereceğine, kendi eğitim sistemini iyice gözden geçirse, hem öğrenciler için, hem de aile bütçesi için büyük bir sevaba girmiş olurdu. Bütçeyi kapatmak için öğrencileri dershaneye gitmeye mecbur kılmak insafsızlıktır.

Ya neden sinirleniyorsun, beni de sinir ediyorsun Banemin?

Sen solucan deyip de geçme. Solucanın hem kanseri önleyen, hem de yaşlanmayı geciktiren bir dizi genleri olduğunu ve bilim adamlarının ciddi ciddi bu konu üzerinde çalıştıklarını biliyormusun?
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.