Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.04.11, 18:35   #75
"ZifiRi"
Üye

"ZifiRi" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 21
Aldığı Teşekkür: 316
Rep Derecesi : "ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde"ZifiRi" Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sanal aşklara inanırmısınız ?

Hayatım boyunca yaptığım en büyük hataydı, inanmayı denemek (Tamamen öznel). İnanmadım, inanamıyorum, inanmayı denedim, inandırılamadım kim bilir belki de inanmak istemedim

Neyse; yorumuma geçeyim.

Sanal aşk diye bir şeyin varlığına inanmıyorum. Böyle bir şey varsa da eğer bunun bir şekilde gerçek hale getirilmesi gerekiyor. Gerçek hale geldikten sonra, şayet iki taraf da sürdürebiliyorsa, sürdürmek istiyorsa ve birbirlerine inanıyorsa orada gerçeklikten söz etmek mümkün. En önemlisi ise, uzaktan bir ilişkiyi sürdürmenin zorluğu aşılabiliyorsa, bize "Mutluluklar" dilemek düşer

Not: Olabildiğince objektif yaklaştım zira bana göre değil

"ZifiRi" isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz "ZifiRi"'in Mesajına Teşekkür Etti.