Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.05.11, 13:57   #156
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75965
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Yarış arabası iyidir, hızlıdır, anında görüntü gibi. "Vınnn" deyip gider...

Ben Kağnıya takılıyorum artık. Yavaş yavaş, yudumlayarak, geçtiğin her yerin tadını çıkararak.

Kocaelinde bir otelin 3. katında masaya çıkıp dans eden çift, dengelerini kaybedince camdan aşağı uçmuşlar.

Benim yorumum; "Benden de kazmaları varmış demek. Ben sadece ayağa basıyorum valla, daha kimseyi camdan uçurmadım. Ama mutluluktan havalara uçurduğum kesin."

Güzel keyifli bir pazar oluyor. Sabah neşeli başladı ve güzel devam etmekte. Hava kapalı ve biraz puslu gibi. Ama yinede sıkıcı değil. İyi böyle...

Taksime gidemedim bu sene ama TV den canlı bağlandım. Kalabalığı seyrediyorum ve şu ana kadar bayram havasında geçmekte kutlamalar. Umarım böylede sona erer.

Hadi çıkayım ben. Şimdi müzikte var pc!mde. Bu dansı bana lütfedecek birini de bulursam deymeyin sakın keyfime.

Banemin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.