Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.05.11, 14:13   #157
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Camdan uçurmamışsın da, ayağa basmışsın. Kesin o zavallı bayanın ayağı uzun bir süre alçıda kalmıştır. Camdan uçmayı yeğlerdi herhalde

Kanal İstanbul daha açıklanmadan meğer kanalın geçeceği kıyıdan, kenardan ne kadar çok arsa alan yerli-yabancı olmuş. Arsalarını satan vatandaş bir kere daha kandırılmış. Satın alanlar aylar önce Kanal İstanbul'dan haberdar iken, bizim gariban vatandaş bihaber arsamı karla sattım diye sevinmiştir. Şimdilerde ise başında saç kalmamıştır, yolmaktan.

Benim de yakında bir kanalım olacak. İnanın bu gerçek, vallahi... Kimseyi kandırmıyorum. Para falan da kazanmayacağım bu kanaldan, tam aksine para benden gidecek.

Dişim Kanal tedavisi görecek
. Ufff, acısı şimdiden oturdu içime

Banemin, seni müziğinle tek başına bırakmak istemez, dans teklifine talip çıkardım ama vazgeçtim. Ayaklarım bana lazım, tam bitmesine yakın okula gidememezlik edemem şu aralar
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.