Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.05.11, 01:49   #10
Papazulya
Bal Yazmalı

Papazulya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 100
Ettiği Teşekkür: 2928
Aldığı Teşekkür: 6731
Rep Derecesi : Papazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura about
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Sevgiliniz yaninizda gegirse

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Cevap veriyorum...

"Yemeği fazla kaçırdın galiba tatlım, bir soda iç de içindeki tamamiyle çıksın. Akşama volkanik patlama olmasın."

Geğirmek kültürümüzde normal ama yellenmek anormal sayılıyor.
Avrupalıda ise tam tersi...
Marmaris'in en işlek caddesinde kıravatlı takım elbeseli bir ecnebi amca görmüştüm. Yanında da aynı şekilde süslü püslü bir hatun... Gavuroğlu gavur şekilden şekile girerek salıverdi önümde... Allahtan 3 adımlık uzakta idi de bombardıman teğet geçti.

Normal salsın gitsin.... de.... öyle böğüre böğüre değil tabi ki...

Aynen katiliyorum yazdiklarina.Gecen yuzmeye gitmistim havuza.Hava cok guzeldi ve havuzun bahcesine cikip gunesleneyim dedim.Uzandim cimlerin uzerine tam uykuya dalacakken hemen ilerde coluk cocuk guneslenmek uzere olan bir ailenin bir efradi (bayan) bitmek tukenmek bilmeyen igrenc otesi, anlatamicam gerisiniBasimi kaldirdim kizgin bir ifadeyle gozlerinin icine bakmak istedim kadinin, az da olsa utanir yaptigi rezillikten diyerekten.Amaa nerdeee hepsi serilmis gayet memnun bir sekilde guneslenmeye devam.Yahu hadi sesten rahatsiz olmuyorsunuz, havaniz da mi degismiyor, rahatsiz etmiyor be mubarek!!!