Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.05.11, 19:11   #166
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Girişin güzelliği, anlatım ve hissetirdiklerin süper olmuş...

100 metre var aramızda. Oysa bundan 1,5 yıl kadar önce yüzlerce kilometre ve sınırlar vardı...

Özlemi burnumun direğini sızlatırdı o sakinliğinin, hırçınlığının, kokusunun, üzerinde uçan martılarının, akşam saatlerinde sahilden açılmaya başlayan balıkçı motorlarının pat-patlarının...

100 metre var şimdi aramızda... Ama ben ayağımı bile sokamayacağımı biliyorum önümde uzayıp giden bu eşsiz güzelliğe. Sorun ben de değil. Sorun bu güzellikte de değil.

Suç, günah, aptallık, umursamazlık, düşüncesizlik, doğaya karşı saygısızlık, duyarsızlık vb. adını ne koyarsanız koyun sorun, bu güzelliğin katledilmesine, kirlenmesine yol açan vizyonsuz, beceriksiz, düşüncesiz, çevre bilinci gelişmemiş, her şeyi maddi olarak hesaplayan vb. olumsuz niteliklere sahip yöneticilerde...

İçine ettiler ve ettirdiler güzelim Marmara'nın. Temizlenirse gireceğim yine. Aynen senin girişte anlattığın o güzelliği hissedebilmek için yine yüzlerce km gitmeye gerek duymadan belki burnumun dibinde de yaşayabilirim ilerde. Belki...

Ama o zamana kadar balkonu kullanayım sakıncası yoksa. Bağrımı açmakla kalmaz, bir tek şortla tadını çıkartmaya çalışırım en azından Güneşin. İyi fikir verdin. Fazla kızarsam serinlemek için duşu kullanırım artık...

Yazının sonunda değindin eski dostları bulmak konusunda çok yoğunum bu aralar. En azından 20 sene öncesinde bıraktıklarımla çok fazla haşır neşir oluyorum ve dediğin gibi Lale...

Güzel bir duygu...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.