Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.05.11, 00:25   #20
OkyanusunKalbi
Müdavim

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 616
Ettiği Teşekkür: 27529
Aldığı Teşekkür: 40364
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Osmanlı İmparatorluğu Döneminde Önemli Kişiler - Kronolojik Sıralama

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Konuyu okurken kendimi bir an tarih dersindeymişim gibi hissettim. Okul yıllarında korkulu rüyamdı bu zatların yaşadıkları dönemler, yaptıkları işler, vs. vs.

Ama güzeldi. Konuda çok güzel hazırlanmış. Bilgilerini tazelemek isteyenler, ödev hazırlayanlar buyursunlar...

Ellerine sağlık, teşekkürler Okiciğim...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan42 Mesajı göster
Daha konunun sonuna gelmeden, düsüncelerim ayni Basakca'nin yazdiklari gibiydi . Ayni bir tarih kitabi gibi olmus Okyanus, Ögrenciyken, bu zatlarin hayatini, dogum-ölüm ve yaptiklarinin tarihlerini ezberlemek cok zoruma gittigi icin hic sevmezdim o dersi diyecektim.

Ellerine saglik Okyanus'cugum, tefarruatli, güzel hazirlanmis konu icin.
Okul yıllarımda tarih derslerini bende hiç sevmezdim.En arka sıraya geçip bi güzel uyku çekerdim.

Şimdi ise Osmanlı zamanıyla ilgili kitaplar ve tarih konuları ilgimi çekiyor.

Konuyu hazırlamak zevkti benim için. Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..