Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.05.11, 13:11   #72
tufan2006
Gerçek Üye

tufan2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 2026
Aldığı Teşekkür: 2086
Rep Derecesi : tufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
tufan2006 - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Site Üyelerinin Eğitim Seviyesi

4 yıllık üniversite bitirdim,
Bölüm: Elektronik Mühendisliği

diğer sayfaları okurken bazı arkadaşların okulu uzattıklarını gördüm, tecrübelerime dayanarak söylüyorum sadece sınav akşamları çalışmak başarı getirmiyor. dersleri derste öğrenebiliyorsunuz, devamsızlık yaparak dersle ilgili notları arkadaştan alıp çalışmakla başarı gelmediğini çok arkadaştan gördüm. devamsızlık yapmayıp dersi derste öğrenirseniz sınav akşamları sabahlamanıza da gerek kalmaz, yada sınavlara bir hafta önceden hazırlanmanıza gerek kalmaz. benim taktiğim buydu ve de tuttu herkes sınav akşamı harıl harıl çalışırken ben yurdun kantininde satranç oynardım.

Eflatun
tufan2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz tufan2006'in Mesajına Teşekkür Etti.