Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.06.11, 21:37   #4
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: UNESCO'dan Dünyada Tek ve İlk: "1981 Atatürk Yılı"

152 ülkenin oy birliğiyle alınan bir karar ve Rus delegenin cevabı etkiledi beni. Sonrada 1. videoyu izledim. Diğerlerini de izleyeceğim ama şu an o kadar yoğun yaşıyorum ki birşeyleri en iyisi buraya yazıp sonra dönmek videolara...

2-3 anekdot vermek istiyorum ilk videodan. Hani olurda 16 dakika ayırmaya üşenen olursa, üşenmeyip baksın diye. Orada görecekleri Mustafa Kemal'i daha da özümsemelerine neden olacak bir akıcılık var.

İranlı şairin Tahran gazetesine yazdığı şiir.

Şöyle diyor...

Allah bir ülkeye yardım etmek isterse
Allah onun elinden tutmak isterse
Başına Mustafa Kemal gibi bir lider getirir.

1996 yılında hayatını kaybeden Haiti cumhurbaşkanının mezar taşına yazılmasını istediği ve şu an orada yazan vasiyeti...

ABD başkanı milenyum mesajlarını veriyor. Mesajların içinde şu söz basınımızda hiç yer bulmamış..

Diyor ki;

Milenyumun hiç şüphe yoktur ki tek lideri Mustafa Kemaldir. Çünkü
o tek bir yılın değil bütün yüzyılın lideri olabilmeyi başarabilmiş tek liderdir.

İran şahının Türkiye ziyaretinde söyledikleri ve bunu ona söyleten nedenler...

LaLe son zamanlarda okuduklarım ve seyrettiklerim içinde beni en çok etkileyen konu oldu bu...

Sana ne kadar teşekkür etsem azdır.

Ama yine de teşekkür ederim...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.