Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.06.11, 09:01   #173
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

"Bayram değil seyran değil Banemin buraya bu saatte neden yazmış" deyin bakayım. Dediniz mi? İyi...

Başlık günün içinden ve gün yeni başlamakta. Daha doğru dürüst başlamamış bir günün içinden ne geçireceğimi de merak ediyorsanız -ki ettiğinizden eminim, okuyun.

Aslında ben daha dünü bitirmedim ve uyumadım. Birazdan yatağıma uzatacağım kendimi. Sabahın köründe kendimi sahile attım ve uzun bir yürüyüşten sonra gece aklıma düşen kıymalı kol böreğini yemek için tuttum börekçinin yolunu. Yedim. İyi geldi...

Uzun zamandır seçimle yatıp seçimle kalkınca seçimlerden sonra yatak pek bir boş geldi herhalde bana. Uyku tutmadı bütün gece ve bende ısrarcı olmadım.

Giresun valisi etek boyu genelgesi yayınlamış, ÖSYM yine çarşafa dolanmış, CHP'de iç savaş başlamış, Tayyip başkanlığa soyunuyormuş, Bahçeli Başbakanın elini sıkmak için çok uzun süre düşünmek zorundaymış, Siyanürden zehirlenen Kütahyalılar bütün oyları AKP'ye gömmüş vs. vs. vs...

Altın kelebek ödülleri sahiplerini bulmuş, Okan son ödülüm demiş, Ezel dizisinde birine tecavüz etmişler, İbo şarkı söylemeye başlamış (önceden türkü söylediği için bu yeni bişey herhalde), vs. vs. vs...

Cimbomla Fener baskette kapışıyorlar şampiyonluk için, Galatasaray bilmem kimi de alıyormuş, Fenerbahçe o olmadan asla demiş, Beşiktaş zaten Portekiz takımı oldu, Bursaspor da bir kapak dalgası var ama haberin devamını okumadım, Trabzon hep satıyor biraz sermaye yapınca almaya başlar herhalde vs. vs. vs...

Gündem dolu gibi...

Ama nedense umurumda değil bu aralar hiç biri. Ben kendi gündemime takılıyım. Bazen insan tek birşeye odaklanır, onun dışında birşey düşünemez, her saniye aklındadır ve boşverir herşeyi sadece bekler o şeyin neticesini vs. vs. vs..

Benim gündemim de dolu işte...

Gününüzün içinden her ne geçerse geçsin ama mutlaka gönlünüze göre geçsin... (Gönlü kötü olanlara beddua gibi oldu ama olsun)

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.