Konu: Gidiyorum...
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.06.11, 23:20   #19
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82600
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Gidiyorum...

Zordur alışılan yerden ayrılmak. Bir sürü anı kalır acısıyla, tatlısıyla... Bir de güzel dostluklar, sırdaşlıklar kurulmuşsa, koyar adama derinden. Sözler verilir alınır, şu zamanda, bu zamanda, bir tel kadar uzaklıklar, uçaklara atlayıp konmalar muhabbetleri; ta ki ayrılana kadar sürer.
Bir müddet daha sürer telle hayırlı olsun muhabbetleri, bilimum çicekçilerin kapınızı aşındırmaları...

Sonrası mı ?

Sonrası... İşte........

Bilirim.

Göreviniz nedir bilmiyorum ama değişiklik iyidir. Ferah ve hayır vardır derler.
Arada bir uğrar malumatınız hakkında bilgi verirseniz bir nebze de olsa iyi olduğunuza kanaat getiririz.

Yeni görev yeriniz hayırlı olsun.

Darısı isteyenlerin başına...

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.